.

.

Chaps Men's & Big Men's Everyday Reece Full Zip Hoodie

Chaps Men's & Big Men's Everyday Reece Full Zip Hoodie

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова секојдневно подножје на подножјето на машкото е совршено џемпер е совршен џемпер за лежење или обични денови надвор. Фабрикувана со пријатно руно и исечете ја во опуштена силуета за качулка што ќе го направите дел од вашиот секојдневен ансамбл. Супер мека мешавина од памук/поли. Долги ракави со манжетни со ребра. Ткаенина од говедско месо од 280 грама. Ребрести полите. Fullzip. Ажурирано лого на Chaps. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата