.

.

Georgiaорџија Булдогс возбуда за возбуда

Georgiaорџија Булдогс возбуда за возбуда

DEN 527.20

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за секој топол пијалок во движење, овие целосни возбудувачи на завиткување се сигурни дека ќе ги задоволат. Декорирани со омилените графики и лого на тимот на НЦАА, овие пластични патеки од 14 унца се лесни за носење и доаѓаат со завртка на капакот. БПА-без! NCAA Georgia Bulldogs 2-пакет Hype Tumbler : Совршен за кој било пијалок во движење. Декорирани со тимска графика и лого. Лесна завртка на капакот на лизгачот. 14 мл. БПА-без. Индивидуални мерки на производи 3 "x 3" x 7.25 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата