.

.

14к жолто злато мажи и женски 22 лесен кубански ланец ѓердан

14к жолто злато мажи и женски 22 лесен кубански ланец ѓердан

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

14 K Yellow Gold Men & Women'sенски 22 "4,50мм лесен кубански ланец ѓердан. Популарно меѓу познати личности и икона варијација на ланци на тротоарите, нашиот ѓердан од кубански ланец од 14 килограми со јастог ќе донесе робусна изјава до нечија гардероба. Достапно во жолто злато злато. или бело злато и доаѓа во различна низа на должини и големини на ланецот. Погоден и за машки и за женски вкусови. Заклучувањето на јастог го прави овој ланец ветре кога го запечатува својот затворач за безбедно заклучување. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка што можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведена. Колекција на додатоци. Испорачана со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени (Унисекс). 14к жолто злато (жолта боја). Цврсто злато. Јастог канџи. Без камен. Кубанска врска. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата