.

.

Бесплатно собрание женско момче блејзер

Бесплатно собрание женско момче блејзер

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Предодредени да бидат парче од вашиот плакар. Од слаби фармерки и чизми до желка и здолниште, Блејзер на момчето на Слободното склопување сето тоа сето тоа !! Исклучиво на. Моделот носи големина S. Опуштено, момче одговара. Затворање на 2 копчиња. Јака од изрез; 2 предни џебови. Наредени. 55% волна/45% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Само Хемиско чистење. Увезени. Женско карирано момче Блејзер од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата