.

.

Време на одмор Божиќно еднократно пиење слама асортиман, 50ct, dia h

Време на одмор Божиќно еднократно пиење слама асортиман, 50ct, dia h

DEN 171.68

Количината на стоката
Това е достапна

Постојат два сета во различни комбинации за печатени дизајн за да изберете. Користете ги овие божиќни сламки за хартија поставени со чисти црвени и црвени црни печати за проверка за пиење на партиски пијалоци! Овие класични сламки за хартија за празници ќе ги направат сите наши пијалоци за славење повеќе празнични. Хартии сламки дури и работат одлично за поп -мочуришен поп, ориз крцкави поп и торта поп стапчиња! Асортиман на божиќни хартии од 1) Два асортиман : чиста комбинација на црвена и црвена црна проверка; Чиста комбинација на црвена и дијагонална лента. 2) Боја : црвена, црна, бела. 3) За пиење пијалок. 4) Големина : 0,25 инчен дијаметар x 7,75 инчи висина (0,64 х 19,7 см). 5) Направено од хартиен материјал. 6) Старосна оценка : возрасен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата