.

.

Единствени договори за приклучок за приклучок за приклучоци за приклучоци за приклучоци за приклучок за цигари 85500- За Тојота за Lexus

Единствени договори за приклучок за приклучок за приклучоци за приклучоци за приклучоци за приклучок за цигари

DEN 270.08

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од квалитетни пластични и метални материјали, приклучокот за запалка на автомобилот е издржлив и може да се користи долго време. Капа за отпорна на вода за да го заштити женскиот штекер од елементите. Издржлив пластичен материјал обезбедува издржливост и долговечност. Нема пламен, нема потреба од гас или гориво, безбедна и едноставна употреба. Полетата цигара со автомобили е погоден за кој било DC 12 V мотор, брод, трактор, автомобил, итн. Број на дел : 85500-12240, 85515-53010. Може да има мала грешка како резултат на рачното мерење. Препорачливо е да го проверите постојниот број на дел или големината пред да поставите нарачка. Единствени поволни цени за приклучок за приклучок за приклучоци за приклучоци за приклучок за приклучок 85500-12240 за Toyota за Lexus боја : црн, сребрен тон, сина боја. Материјал : пластика, метал. Поставување на возило : пред. Напон : DC 12 V. Број на пин : 2. Големина : 70x44x31mm / 2.75''x1.73'x1.22 '' (L*W*H). Fitment : За Toyota 4 Runner 1992-2002, за Toyota Celica 1990-1993, за Toyota Corolla 2003-2008, за Toyota Corolla 1993-1997, за Toyota Highlander 2001-2007, за Toyota Land Cruiser 1998-2007, за Toyota MR2 1990- 1994 година, за Toyota MR2 Spyder 2000-2005, за Toyota Pickup 1992-1995, за Lexus IS300 2001-2005, за Lexus LX470 1998-2007 . Пакетот вклучува : 1x цигари со полесен приклучок за приклучок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата