.

.

Голем временски мускул 1: Ford Mustang Die-Car-Car Red Black Lathers играат возила

Голем временски мускул 1: Ford Mustang Die-Car-Car Red Black Lathers играат возила

DEN 404.80

Количината на стоката
Това е достапна

Од класичниот американски мускулен автомобил до модерните чудесни трка, големите временски возила што умираат од мускулите од страна на играчките Јада го донесуваат најдоброто од американската култура на мускули во помал обем. Овие возила имаат традиционално тематски работни места во боја, високо стилизирани тркала, детален залив на моторот и се подготвени да го раскинат патот. Овие прекрасно извајани колекционерски возила сигурно ќе бидат издвојување во која било колекција за умирање! Соберете ги сите! Автентично лиценциран производ од Форд вистински американски мускулен автомобил, овој Форд Мустанг од 1965 година ви е донесен во 1 : 24 Die - Cast Model изработен од трајни материјали како што се 100% Die - Cast Metal и Premium Guber Dishions Нашето кастинг со висок крај - крајно кастинг Методот овозможува богати детали за карактеристики, како што се отворена аспиратор, врати, детален ентериер и трупец овој модел на премија - Cast Model е задолжително за секоја колекција на Ford.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата