.

.

Трговска марка ликовна уметност „Убавина и плажа светла“ платно уметност од портфолио на диво јаболко

Трговска марка ликовна уметност „Убавина и плажа светла“ платно уметност од портфолио на диво јаболко

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : портфолија на диви јаболка : People Style : Modern-Century Modern Product Type : Gallery-завиткано платно Арт. Процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Убавина и плажа светла“ платно уметност од портфолио на диво јаболко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата