.

.

Беки Хигинс Леџер картички

Беки Хигинс Леџер картички

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

-Designed to go in Becky Higgins Photo Pocket Pages-Perfect add-on to Project Life-Horizontal or vertical use-Includes 100 Ledger cards with rounded corners-Personalize with favorite products -Designed to go in Becky Higgins Photo Pocket Pages-Perfect add- На проектот живот-хоризонтална или вертикална употреба-вклучително 100 картички со глава со заоблени агли-персонализирани со омилени производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата