.

.

Беверли Хилс Поло Клуб Момци Училиште Униформа Повлечете се на Твил Пант

Беверли Хилс Поло Клуб Момци Училиште Униформа Повлечете се на Твил Пант

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Училишната униформа на момчето „Беверли Хилс Поло Клуб“ на Твил Пант е ажуриран додаток на нашиот униформа асортиман. Се одликува со опуштена фиксација, прилагодливо влечење на половината, со манжетна со ребра на долниот дел од полите. Комплиментира која било облека, има многу кул и модерен изглед и совршен за долги училишни денови. Доаѓа во класичен каки и морнарица. Униформите на Беверли Хилс Поло Клуб нудат широк избор на стилови (и за момчиња и за девојчиња) за сите ваши основни училишни потреби. Беверли Хилс Поло Клуб момчиња Училишни униформи, панталони се опуштени. Трајната ткаенина од поли-TWILD. Прилагодлива половината. Рамен фронт. Манжетна за ребра. Училишна униформа одобрена, но мода напред. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата