.

.

Аукфа близнак над креветот во форма на близнаци во форма на куќа за деца, кревети за деца со деца со две фиоки за складирање, слајд, скалила, прозорец, кревет кревет з

Аукфа близнак над креветот во форма на близнаци во форма на куќа за деца, кревети за деца со деца со две фиоки

DEN 10223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете цртичка на креативност во вашата спална соба со овој близнак во форма на куќа над креветот со близнаци. Дизајнирано со неутрална палета во боја на антички бело и античко сиво, ова легло е родово неутрално и погодно за различни луѓе. Изработено со бор од дрво, иверица и плоча на МДФ, овој кревет кревет е произведен за стабилност на звук и безбедност што може да издржи игра без опасно мавтање со капацитет со голема тежина. Вклучените две фиоки обезбедуваат совршено решение за складирање за вас, додека целиот кревет само зазема минимален простор. Целосните плочки со целосна должина за горниот кревет обезбедуваат безбедност за вас. Запознајте ја потребата за спиење и игра во исто време, овој кревет кревет со слајд ќе стане популарна единица во вашата спална соба. [Дизајн во форма на куќа] : Во која има класична рамка во форма на куќа, овој имагинативен кревет е опремен со чуден небото покрив и еден мал прозорец за симулирање на играчка за забавно опкружување во спалната соба што ќе ја сакате . [Пространо складирање] : Две фиоки под креветот нудат простор за складирање на облека и постелнина, искористете го максимумот од просторот и помагаат да се развие навиката за складирање. Овој близнак над креветот со близнаци зазема минимален простор за двајца, совршено решение за заштеда на простор за вас . [Цврста конструкција] : Изработена од висококвалитетно цврсто бор дрво, рамката за кревети може да трае долго време. Горниот кревет и долниот кревет се поддржани од лекови од иверица, не е потребна пролетната кутија. Покривот, фиоките и слајдовите се направени од табли на МДФ, обезбедувајќи силна стабилност и издржливост . [Безбедност и забава] : Сите четири страни на горниот кревет се опремени со заштитни шини за чувари за да спречат случајни падови за да ве чуваат безбедни и безбедни за време на игра или спиење. Приложениот слајд додава забава на детето и ги задоволува вашите потреби за интерактивна игра. Страничната скала е исто така многу погодна за децата да се искачуваат нагоре и надолу . [димензии] : близнак - 78,7 "x 41,7" x 93,5 "(L x W x H). Душекот не е вклучен. Потребно е одредено склопување, потребно, потребно е, потребно е одредено склопување, Иако обезбедивме јасни упатства и алатки . Тежина и димензии : Број на пакети : 3. Севкупна тежина на производот : 200 фунти. Капацитет на тежина Горниот кревет : 175 фунти. Краен кревет : 275 фунти. Препорачана дебелина на душекот Горниот кревет : 6 “. Краен кревет : 8 ". Спецификации : Тип на производ : кревет кревет. Големина : Твин-Твин. Материјал на производот : иверица+МДФ+бор дрво. Бр. Број на фиоки : 2. Пролет на кутијата Потребна : Бр. Душек Вклучен : Не. Проценето време за склопување : 1 час. Предложениот број на луѓе : 2. Потребни се дополнителни алатки : Завртки. Избегнувајте алатки за напојување : Да. Земја на потекло : Виетнам. Белешки : Користено е рачно мерење, може да има разумна грешка. Сите слики се направени со вистински примероци, мала хроматска аберација може да се појави поради осветлување или приказ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата