.

.

Ситна зелена прашок за миење садови за миење садови, без мирис, оз

Ситна зелена прашок за миење садови за миење садови, без мирис, оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра-концентриран, не остава остаток, наградуван рециклирање, пакување за резистенција. Остава садови пенливи, светли и чисти. Цврст на моќност на кислород! Savvy зелен прашок за миење садови за миење садови, без мирис, 40 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата