.

.

Чорапи на effеферис девојки без нозе Хулахопки 1-пакет, големини XS-l

Чорапи на effеферис девојки без нозе Хулахопки 1-пакет, големини XS-l

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Shopеферис чорапи девојки хулахопки 1 пакет памук памук без нозе се совршени за мали девојчиња и големи девојки! Овие хулахопки се карактеризираат со лушпа на трим глуждот и половината, мека мешавина од памук и забавни бои. Совршен за игра, фустан, танц, училиште и секој ден. Прилично исечоци на глуждот и лентата за половината. Мешавината богата со памук е мека и издржлива. Удобната лента за половината овозможува оптимален престој и вклопување. Класични и забавни бои за училиште, игра, танц и секој ден. 70% памук, 27% најлон, 3% спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата