.

.

Тревник и вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

Тревник и вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. Облечете го тревникот и пејзажот со тревникот All Green! Тоа е идеална еколошка алтернатива за трева од толку многу причини. Бесплатно без хемикалии и токсин, безбедно е вашето семејство и крзно бебе да имаат пикник. Тревата отпорна на временските услови и УВ изгледа природно зелена, никогаш нема да избледи, никогаш не солзи и трае долго. Можете да уживате во вашата трева до 25 години и со 15-годишна гаранција, ќе се осигураме дека вашата факс-трева душек останува во совршена состојба! All Green Lawn има вграден дренажен систем, се оддава 23 литри течност на час што го прави лесен за одржување. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или калап затоа што течноста лесно ја истегнува лажната трева. Нема потреба од вода, косење, нанесување пестицид или одржување трева! Едноставно гребло, користете сапун и вода за да изгледате свеж и чист. Дебели и бујни, ролни со синтетички трева од трева трева, има голем број на типови на сечилото и модели на чеша што симулираат вистински лисја. Постојат најразлични сопствени големини за избор! Имајте најубав имот во соседството! Нашиот килим за внатрешна и надворешна трева е совршен начин да го облечете вашиот дом и да ја зголемите привлечноста на Curb. Лесен за инсталирање. Само подгответе област чиста од која било вистинска трева или поврзете ја со други делови од трева користејќи лепак за индустриска оценка или лепило. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Бојата на тревата може да варира : Нашата трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата пред-пресечена трева . безбедна за околината : без хемикалии и токсин без токсин, нашиот килим со вештачка трева од 5 x 73 стапки не го зголемува отпадот од јаглерод. Тоа е совршена замена за вистинска трева . Цврст : Нашиот трева е изградена да трае и никогаш не згаснува со УВ-заштитен и материјал отпорен на временски услови. Трае до 25 години со 15-годишна гаранција . Помалку одржување : Само цревете ја лажната трева со вода и сапун. Вграден дренажен систем се одводнува 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето . повеќенаменска : можете да изберете од најразлични наши стандардни големини на трева трева или да добиете прилагодено вклопување само за вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата