.

.

Muk Luks A La Mode Women's Christ Butie Bootie

Muk Luks A La Mode Women's Christ Butie Bootie

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кога ќе направи само најудобниот лизгач, Мук Лукс ?? Излезните чизми на режимот LA ги покриваат нозете во кадифен мекост и топлина. Овој краток багажник доаѓа со акценти на крзно пом и лежење на крзно- мора да има за постудените месеци! Големините доаѓаат во S (5-6), М (7-8), L (9-10), XL (11-12) со упатства за лесна нега. Рачно миење ладно, без белило, лежено рамно на суво. Увезени. Издржлив TPR затворен/отворен ѓон. Горна и постава : 100% полиестерско крзно крзно. Луксузна мекост. Лизгање на бута. Трендовски вратоврска со преголемо крзно пом. Стилски. Топло и утеха. Бои : Класично сиво или меко розово.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата