.

.

Главни места 42 Памук со лесна фланелна шума лов на шума покрај дворот, црна црвена боја

Главни места 42 Памук со лесна фланелна шума лов на шума покрај дворот, црна црвена боја

DEN 95.20

Количината на стоката
Това е достапна

Главни места 42 "Памук со лесна фланелна лов на фланели од дворот, црна/црвена. Оваа памучна фланела има одлична јасност за печатење и меки, мека рака. Разновидните фланелни отпечатоци, како што се ова, се посакувани со ватенки и занаетчии! нежно, без белило на хлор, суво суво, и топло железо доколку е потребно. Секој дизајн се продава од дворот во континуирана должина до 8 јарди. Совршено за ватирање, занаети, расадник декор и многу повеќе! Купете за вашиот скриен или Специјален проект за малиот во вашето семејство! 100% памук. 42 "широк. Продаден од дворот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата