.

.

Студените индустрии избегаат мировен залив сликарство со бело врамен уметнички печати wallид уметност, дизајн од Бринли Дизајнс

Студените индустрии избегаат мировен залив сликарство со бело врамен уметнички печати wallид уметност, дизајн

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, земја, природа, на отворено, вода, море, океан, брег, едриличар, брод, апстрактна, глетка. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Brinley Designs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата