.

.

Симпсон Бебе и дете девојче со ракави без ракави

Симпсон Бебе и дете девојче со ракави без ракави

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата essесика Симпсон го одразува сето она што е модерно Американа : безвременска, икона и удобна. Овој симпатичен ракав помалку скокач со лента за рамо со еластична лента за половината ќе ја задржи својата удобна и модерна цел ден, дома или игра. скокач. Гауза со двојно лице. детали за руфла. Еластична вратоврска за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата