.

.

9,5 Современа хексагонална 4 4 рамка за слики - сребро

9,5 Современа хексагонална 4 4 рамка за слики - сребро

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фатете неколку добри спомени со оваа уникатна рамка за фотографии. Додадете ја оваа рамка на голи wallид во вашиот дом или на странична маса. Карактеристики на производот : Декоративна сребрена фото рамка има една 4 "x 4 " Фотографијата може да се обеси на wallид или оваа рамка може да седне на маса со приложена лента препорачана за внатрешна употреба само димензии : 8 "h x 9.5 " w x w x 1,25 "d материјал (и) : метал/стакло сребрена современа хексогонална фото рамка. Може да се обеси на wallид или оваа рамка може да седне на масата со приложена лента. Препорачано само за украсна употреба во затворен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата