.

.

Без граници на тексас на јуниори

Без граници на тексас на јуниори

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Целокупниот изглед со малку пресврт, овој тексас Скарт од без граници е само стилот што ви е потребен на летната гардероба. Асиметричен фронт додава уникатна талент на SKORT, додека јамките на ременот ви овозможуваат да го прилагодите изгледот уште повеќе со вашите омилени додатоци. Со шорцеви на задниот дел за дополнително покритие и врвна ткаенина од тексас, ќе се чувствувате пријатно и самоуверено додека го поминувате денот во овој Skort! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : поставен. Должина : Силуета : мини. Затворање : Асиметрично копче предно; јамки на појас. Ockебови : две странични џебови на цвест; Две џебови за лепенка. Карактеристики : асиметричен фронт; светло вознемирувачко. Деним Скор за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата