.

.

Marvel Ultimate Spider-Man Web Warriors Trickshot Showdown Sett

Marvel Ultimate Spider-Man Web Warriors Trickshot Showdown Sett

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Има галерија за стрелање на негативци кои чекаат Spider-Man Takedown во сетот на Trickshot Showdown! Вашата фигура на Spider-Man има вештини за веб-лепење да се сруши низ црвените врати во Плејсет, а потоа да ги искачите своите мрежи во тие привлечни цели на негативец. Потоа, со една моќна веб -експлозија тој ќе се сруши низ вратата со зелен гоблин на неа! Со 2 мрежи и 5 цели што треба да се стремат кон, акцијата за плаќање на веб ќе биде епска со сетот на Trickshot Showdown! Производите на Марвел се произведуваат од Хасбро под лиценца од Марвел карактери Б.В. Сликата лансира мрежи на цели. Експлозија низ зелената врата од гоблин. Замав низ црвени врати. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - ќе се генерираат мали делови. Не за деца под 3 години . ВНИМАНИЕ : Немојте да имате за очи или лице . За да избегнете повреда : Користете само проектили дизајнирани за овој производ. Не менувајте проектили или слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата