.

.

Трговска марка ликовна уметност „Келнер на коктел“ платно уметност од студиото МекНил

Трговска марка ликовна уметност „Келнер на коктел“ платно уметност од студиото МекНил

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Macneil Studio Subject : Cuisinestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Студиото МекНил „Коктел келнер“ платно уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата