.

.

Лесно-пила за бебешки органски цвеќиња, големини 0- месеци

Лесно-пила за бебешки органски цвеќиња, големини 0- месеци

DEN 230.24

Количината на стоката
Това е достапна

Покриена пелена, модна изјава или и двете? Блумските шорцеви на Easy-Peasy, направени со органски памук и рециклиран полиестер, додаваат дополнителен слој на симпатична на која било облека. Супер мек, со лесен, влечен стил, овие безгрижни шорцеви совршено се пар со каросерија, мета или може да се лизга под фустан. Суштински додаток на нејзината секојдневна гардероба. Лесно-пила за бебешки органски цвеќиња, големини 0-24 месеци. Материјал : 60% органски памук/ 40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. ФИТ : Опуштено. Земја на потекло : Увезен. Пол : Унисекс. Ockебови : Ништо. Продаден исклучиво на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата