.

.

Работилница Работилница на работилницата за вртења на вртливите 12x шаблони

Работилница Работилница на работилницата за вртења на вртливите 12x шаблони

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шаблоните се брз и лесен начин да додадете посебен допир на картичките за страници за записи или кој било друг занаетчиски пластичен образец за проектирање е одличен за употреба со креда, пенкала, боја или друг Mediumplate се одликува со вртежната шема на лушпа што е достапна 12x12 инчи во неколку Стилови секој се продава одделно || Шаблон има вртена шема на лушпа, што е 12x12-инчи достапна во неколку стилови, секој што се продава одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата