.

.

Октонаути морски лигите со жаба

Октонаути морски лигите со жаба

DEN 263.68

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е време на лигите! Frаба е заглавена во лепливо море, и зависи од вас да го достигнете и да го спасите! Овој кул сад за суштества вклучува фигура на жаби заглавена во оои, гушаво зелено море лигите! Октонал морски лигите со жаба : Возраст Опсег : 3 Y+. Theабата е заглавена во морско лигите и има потреба од вашата помош!. Вклучува контејнер на гушаво, зелено море лигите одлично за рекреирање на супер-лимички спасувања!. Одличен подарок за секој обожавател на Октонаутите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата