.

.

Уникатни поволни цени, плус големина на помлади, качулка, качулка, патент на џеб тексас јакна

Уникатни поволни цени, плус големина на помлади, качулка, качулка, патент на џеб тексас јакна

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Обликот на врвот е класичен, а вклопувањето е опуштено и лесно. Овој врв е лесен во опуштено вклопување со две странични џебови и дизајн без ракави. Исклучително лесен врв, совршено се вклопува. Овој врв е совршен за вашето слободно време и може да ве натера да изгледате повеќе млади и поубави. Исклучително мек врв, совршено се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото1x 48 7/8 16 3/82x 52 - - 17 1/83x 55 1/2 - - 17 7/84x 59 - 18 1/2 Единствени поговори за помлади Плус големина Худи, елек, патент на џеб тексас јакна 75% памук, 25% полиестер. Увезени. Долги ракави. Леб џеб. Опуштено вклопување. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговараат на големина 1x. Машинско миење ладно со слични бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата