.

.

Трговска марка ликовна уметност Сина јавор платно уметност од Вендра, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Сина јавор платно уметност од Вендра, црна мат, црна рамка

DEN 1530.08

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Сина јавор“ платно уметност од Вендра, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Вендра. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата