.

.

Време и време женска фланелна кошула, големини XS-3XL

Време и време женска фланелна кошула, големини XS-3XL

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Многу саканата фланелна кошула од време и TRU се враќа во карирана шема и е направена во удобна ткаенина која е совршена за целодневно носење. Стилизирајте го на вашиот пат-предлагаме да ги превртите долгите ракави и да го оставите предниот дел од неподготвениот за да го покажете омилениот графички мета и да го завршите лежениот, обичен изглед. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Јарем за пристрасност; карирана шема. Women'sенска фланелна кошула од време и вистинска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата