.

.

Мадден Cујорк мало девојче и голема девојка висока западна каубојка чизма, големини 13-5

Мадден Cујорк мало девојче и голема девојка висока западна каубојка чизма, големини 13-5

DEN 475.84

Количината на стоката
Това е достапна

Знаеме што сака каубојка! Овие чизми за девојчиња со кравјови се одликуваат со вградени детали на вратилото што ќе го привлечат окото на сите. Внатре во ZIP за лесно да се облече и исклучите. Тие ќе сакаат да го лулаат овој пар со сите нивни фармерки или фустани! Внатре во патент за лесно вклучување и исклучување. Совршено за кауза и облекување. Подложен чорап за удобност. Стилизирани со детали за везови. Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата