.

.

Маица за трепет ракав за девојчиња за мали деца

Маица за трепет ракав за девојчиња за мали деца

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа супер симпатична маица за девојчиња за девојчиња со мали деца е совршена за гардеробата на секоја девојка. Оваа маица за трепет ракав има графички со соништата "Прегратка време ". Таа ќе го сака начинот на кој изгледа и се чувствува во оваа маица со трепет. Достапно во големина 2 T-5 T Тролови Toddler Girl Flutter Sneave T-Shirt . Trolls Icon Print со време на прегратка? Вербајџ . розов сјај. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата