.

.

Сет за јадење со мермерна табела со ФАУ и столици

Сет за јадење со мермерна табела со ФАУ и столици

DEN 2719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој паб сет за трпезарии усвојува модерен и концизен стил на дизајн, кој е компатибилен со декоративниот стил на целата куќа. Со класична мермерна шема, горниот дел од табелата не е само поизразен, туку и многу лесен за бришење. Овој паб-табела се користи челична цевка со висока јачина како главна структура, која овозможува да има голем капацитет за носење на оптоварување. Неговата ретро боја на месинг е многу висока и убава. Табелата е поставена со 3-слојна метална рамка, зголемувајќи го употребливиот простор, овозможувајќи ви да ставите неколку весници и храна. На крајот на краиштата, овој функционален паб сет обезбедува решение за заштеда на простор кое е совршено за појадок ќош, забавен простор или да создаде свој паб. Концесирање и модерен стил лесно интегрирано во секоја декорација на мебел, Цврстата челична цевка може лесно да го поддржува целиот мебел структуил високо Капацитет за тежина, може целосно да ги задоволи потребите на дневната метална полица со слоеви на диета 3, обезбедува лесен простор за складирање на дневни предмети Максималната тежина на столот, табелата и секоја полица е 220 фунти, 132 фунти, 22 lbssmooth мермерна површина има добро чувство на рака и многу Лесни за чистење на удобно сунѓерско PU перница, тоа е мека и анти-дистрибуција на столчиња со големина, помагаат да се заштеди просторот кога се ставаат под дизајнот на табелата на табели одлично за малечки простори за јадење вселенски простории : 42 "x 24 " x 36 "(l x w x h) Чаир Севкупна димензија : 12 " x 12 "x 23 " (l x w x h) Нето тежина : 52 lbstable Te Top Тежина Капацитет : 132 Капацитет за тежина на полицата за полици : 22 килограми со тежина : 220 lbspackage Вклучува : 1 x Табела 2 x Chop1 x Manualkey Feature Space Saving Perfect За мало место : Три-парчиња сет на табели со паб има 3-слојни отворени метални полици што е цврсто фиксирано под табелата со табела со табела со табела со табела со табела со табела со табела со табела со завртки. Не само што додава дополнителен простор за складирање во кујната, туку секоја полица има и капацитет со голема тежина до 22 bs. Столот може да се чува под табелата кога не е во употреба, што помага да се искористи најголем дел од компактен простор. Силен и модерен стил на паб : Со едноставен стил на паб -табела и класична боја на дизајн на челични цевки, формира модерен занаетчиски стил и може да може Бидете лесно да се совпаѓаат со кој било декор на мебел, правејќи ја целата куќа помодерна и карактеристична. Покрај тоа, бојата на перницата е еднаква на таблетот, формирајќи збир на постојан мебел. да се чисти и отпорни на дамки. Покрај тоа, одличната дишеност му овозможува да се користи лето без затегнување, што е идеално за вас да уживате во прекрасно време за пијалоци со вашите семејства или пријатели. 3 компјутери сет за јадење со мермерна табела со мермер и 2 столици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата