.

.

Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - Црвена

Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - Црвена

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Почетни нараквици за реверзибилен срцев кабел во Пандора, заменливи нараквици за срцев кабел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата