.

.

Marvel Avengers Boys Casual High Top Sneaker

Marvel Avengers Boys Casual High Top Sneaker

DEN 556.16

Количината на стоката
Това е достапна

Возбудете се да ги носите вашите омилени врвни чевли Avengers со високи патики во овие удобни светлосни патики. Совршено за трчање, скокање и играње на денот надвор! Овие лиценцирани патики на Marvel Avengers ги имаат сите ваши омилени супер херои сите на еден чевли! Стрип уметност Avengers. Памук со сиво платно. Сметка за моќност на кука за лого и јамка. Фиксни ленти за банџи. Гумена надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата