.

.

Тропска индустрија Тропска зелена дланка минимална на бел wallиден плакета, 15, дизајн од Мелиса Хајат ДОО

Тропска индустрија Тропска зелена дланка минимална на бел wallиден плакета, 15, дизајн од Мелиса Хајат ДОО

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мелиса Хајат ДОО.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата