.

.

Curnенски заоблен светло за балконет градник, стил SA858

Curnенски заоблен светло за балконет градник, стил SA858

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да додадете малку Va-Va-Voom во вашиот живот. Smart & Sexy Women's Curvy Light Balconette градник е зачудувачки на следното ниво. Со детали за предната лента, централен лак и плетинг на страната, овој градник е еден од еден вид. Ако навистина сакате да погледнете нокаут, спарете го Smart & Sexy Women Curvy Light Laded Balconette градник со појавување на високиот на чамниот гаќички. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да го чувствува своето најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е важно исто така! Долна облека не треба да биде само за посебни прилики, а со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Smart & Sexy Curvy Curvy Light Leded Balconette градник, стил SA858 Back and Sides : 79% полиестер, 21% спандекс, чипка : 78% најлон, 22% спандекс. Светло поставена. Подлога. Плетирани страни на чашите. Необичен фронт. Кука и око назад. Прилагодливи ленти. Дополнителни бои на располагање. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата