.

.

Гаранималс бебе момче снимени шорцеви во дрес, големини 0- месеци

Гаранималс бебе момче снимени шорцеви во дрес, големини 0- месеци

DEN 237.44

Количината на стоката
Това е достапна

Момчето изгледа симпатично и удобно за активности на топло време во неговите нови шорцеви за влечење. Овие бебешки шорцеви од garanimals се дизајнирани во мека ткаенина од маичка направена од мешавина од памук и имаат еластична лента за додадена удобност. Совршено за брзи, лесни промени, можете да ги спарите овие шорцеви со Jerseyерси со шарена мета „Гаранималс“ и неговиот изглед е комплетен. Машина за перење. Исклучиво на. Гаранималс бебе момче ги сними шорцевите со дрес, големини 0-24 месеци. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Плетен Jerseyерси; Детали за прислушување на контраст на страните. ФИТ : Опуштено. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пол Машки. Продаден исклучиво на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата