.

.

Georgeорџ машки и голем машка џемпер руно, до големина 5xl

Georgeорџ машки и голем машка џемпер руно, до големина 5xl

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мека, стилска и разноврсна. Овој машко џемпер од руно од Georgeорџ ве одржува покриен и удобен за викендите, работната недела и пошироко. Кажи еј на твојот нов пуловер! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. прицврстен аспиратор со влечење. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. Предни џебови. Врзани со факс Шерпа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки џемпер од пулвер руно од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата