.

.

Крајбрежен накит Машкиот Пикасо Јаспер камен со златен позлатен хематит, лава и дрвена брада од нараквица од 3

Крајбрежен накит Машкиот Пикасо Јаспер камен со златен позлатен хематит, лава и дрвена брада од нараквица

DEN 1935.84

Количината на стоката
Това е достапна

Крајбрежен накит Машки Пикасо Јаспер камен со златен позлатен хематит, лава и дрвена брада нараквица сет од 3 метални типови на метал : Нема метален тип. Метална боја на артикалот : Нема метална боја. Материјал на артикалот : скапоцен камен. Тип на камен на артикалот : Пикасо asаспер, хематит, лава, коко дрво. Камена боја на артикалот : кафеава/црвена, црна, златна, кафеава. Камен облик на предметот : круг. Камената димензија на предметот : 22мм. Метал печат на артикалот : Нема метален печат. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквици. Внатрешен обем на нараквица : 7 инчи. Ширина на нараквица : 7/8 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 48 грама. Тип на затворач на артикалот : Нема тип на затворач. Поставување на камен за накит : напрегање. Стил на артикал : манжетна, стабилна, изјава, слоевит, истегнување. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата