.

.

Часовна удобност Нала широка ширина T-STRAP кожни чевли за удобност бели 6

Часовна удобност Нала широка ширина T-STRAP кожни чевли за удобност бели 6

DEN 655.68

Количината на стоката
Това е достапна

24 -часовна удобност чевли со широка ширина на жените имаат гумена надворешна плоча за максимална површинска зафат со кожа горниот дел и 0,5 "ниска потпетица за да додадат леснотија во вашиот ден. Овие дами со отворено удобност чевли за удобност имаат еластични ленти од двете страни и прилагодлива тока За совршено вклопување. Враќање и приоритетна испорака на сите производи. Глобус. Специјализиран за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка ширина (W) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Еластични ленти од обете страни. 0,5 "Ниско потпетица. Т-лента со прилагодлива тока. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата