.

.

Acdelco GM Оригинална опрема Модул за контрола на телото

Acdelco GM Оригинална опрема Модул за контрола на телото

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модул за контрола на телото на оригиналната опрема Acdelco GM е замена за GM-препорачана за вашите возила оригинална компонента. Комуницира со други системи во вашето возило за регулирање на електронските уреди. Овој оригинален модул за контрола на телото на опрема е произведен за да одговара на вашето ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и услужен век што го очекувате од Generalенерал моторс. Модул за контрола на телото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата