.

.

Бесплатно собрание девојки исечени џебни мета со долги ракави, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки исечени џебни мета со долги ракави, големини 4-18

DEN 263.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нивоата на бесплатната колекција на собранието ја зголемуваат нејзината омилена колекција на мета со оваа премногу-ситна исечена долга ракав. Изработено во кул мешавина од памук, овој врвен слој на земјоделски култури со долги ракави без напор над секое дно и е ултра удобна! Пар со хеланки на џемперите на Слободното склопување (продадени одделно). Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : На градите. Карактеристики : Исечен полите. Долга ракав исечена маица за девојчиња од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата