.

.

Belanger FCSPS плоштад внатре.

Belanger FCSPS плоштад внатре.

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Belanger By Keeney Faucets се убаво дизајнирани да го подобрат вашиот дом како дел од нашата колекција на дизајнери. FCSPS30010 квадратни 10-во. од 10-во. Замена на тушот се одликува со проток на вода од дожд со еко-пријателска стапка од 2,5 gpm. Има полирана хромирана завршница за да ги надополни повеќето постојни тела за бања и лесни за чистење силиконски млазници за да можете лесно да го избришете градењето од тврда вода или вар скала. Тој е дизајниран за 1/2-во. IPS врска. Можете да инсталирате со доверба знаејќи дека Belanger од Keeney Tousheads е поддржан со ограничена гаранција за живот. 10-во. x 10-во. Туш глава за врнежи од дожд. Лесни за чистење на меки млазници за да можете лесно да го избришете градењето. Еко-пријателска стапка на проток од 2,5 gpm. Класичен полирана хромирана завршница за да се надополни секоја бања. 1/2-во. IPS врски. Ограничена гаранција за живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата