.

.

Кенди Нинтендо асортиман, диспензерот за бонбони плус ролни со разновиден овошен бонбони, бо од 12

Кенди Нинтендо асортиман, диспензерот за бонбони плус ролни со разновиден овошен бонбони, бо од 12

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кенди со лик - тоа е Пез! Пакетот Pez Nintendo 12 содржи мешавина од омилените диспензери на Nintendo PEZ. Секој диспензер вклучува две полнења со слатки со асортиман на овошје со асортиман на PEZ. 12 индивидуално завиткани со PEZ диспензери совршени за забави за забави!. Секоја единица содржи две полнења со бонбони PEZ кои се бесплатни од кикирики, орев и глутен . само 35 калории по ролна!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата