.

.

Без граници јуниори плус големина ролна манжетната корсет тексас

Без граници јуниори плус големина ролна манжетната корсет тексас

DEN 225.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ајде да добиеме трендовски! Овие корсети тексас шорцеви од без граници се дизајнирани да ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и високиот раст на половината без јаз. Завршувањето на киселината за миење и симпатичната улога манжетни ги прават совршен избор за обични излегувања, спарени со вашите омилени врвови на култури и маици. Само додадете тениски патики или сандали. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/29% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 3 "Inseam. Затворање : 2 копче и поштенски мува. Џебови : 3 предни џебови и 2 задни џебови држат најважни работи. Карактеристики : рангирана лента за не-јаз;

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата