.

.

Zip zip zip zip hoodie, до големина 3XL

Zip zip zip zip hoodie, до големина 3XL

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Hoodип со zип -качулка со машка „Рибок“ е стилски и удобно за целодневно носење и доволно топло за да се носи сам или под палто за дополнителна топлина. Одликувајќи се со целосен поштенски, качулка и две странични џебови. Овој материјал е изработен и од памук и полиестер и спандекс што го прави мек, дише и загарантиран за да ве остави суви. Рејбок Менс руно Худи. Лого на Делта Делта. Направено од 49% памук / 47% полиестер / 4% спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата