.

.

Sumbell Industries гроздобер светски мапа едриличарски брод океански брег сликарство врамена giclee текстуризирана уметност со студио за лиценцирање на уметност

Sumbell Industries гроздобер светски мапа едриличарски брод океански брег сликарство врамена giclee текстуризирана

DEN 911.84

Количината на стоката
Това е достапна

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од студиото за лиценцирање на уметност уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата