.

.

Pioneer Woman Scoop Top на вратот без ракави

Pioneer Woman Scoop Top на вратот без ракави

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Надвор од вашиот секојдневен резервоар. Овој воздушен, лесен врв од Pioneer Woman го одржува класичен со дизајн без ракави, додавајќи текстура со завршна облога. Подготвување за денот е таков ветер. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26 ”предна должина; дизајн на креп; странични парчиња. Womenенски лажички резервоар за вратот од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата