.

.

Без граници за машка и голема машка маичка, до големина 5xl

Без граници за машка и голема машка маичка, до големина 5xl

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Корен, корен без граници и нивна супер кул, маичка инспирирана од бејзбол, изработена во мрежа за дишење. Без разлика дали го носите ова соло соли или слоевит над вашиот омилен резервоар или маичка, овој спортски врв на мажите го има вашиот стил на викенд покриен со неговиот дизајн со краток ракав и отпечатоци од очи или цврсти тонови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дизајн на мрежа; Контрастни отпечатоци или цврсти тонови. Машка мрежа за бејзбол дрес од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата