.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Станот Бони е тој совршен дизајн на лизгање што го баравте. Обликот на пети на бадем и шемата на крстарот е трендовски изглед што ќе одговара со сè. Мулти-рамковен дизајн ќе ви даде толку многу слатки опции за избор, а манжетната со потпетици ќе ве одржи на место за тие секојдневни работи. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата