.

.

Индустриски студенти заборавете на кучињата смешни цртан филм за мачки за миленичиња, врамени wallидна уметност од Гери Патерсон

Индустриски студенти заборавете на кучињата смешни цртан филм за мачки за миленичиња, врамени wallидна уметност

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Гери Патерсон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата